actie veld FJK_4158.jpg header keeper liggend blauw FJK_0679.jpg header keeper vliegend FJK_0831.jpg pionnen FJK_3969-2.jpg stick kunstgras FJK_3972.jpg team yell FJK_4003.jpg
 
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Meisjes B1 Maurice Saraber A - AB
19:00 - 20:30 Jongens B1 Maurice Saraber A - AB
19:00 - 20:30 Meisjes D1 Rosalie Reuser A - CD
20:30 - 22:00 Jong Dames 1 Maurice Saraber A - CD
20:30 - 22:00 Meisjes A1 Maurice Saraber A - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Jongens D1 Arjen Willems A - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Jasper van Mook A - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C1 Noud Schaper
Jasper van Mook
A - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C2 Jasper van Mook
Noud Schaper
A - AB
19:30 - 21:00 Meisjes A3 Dries van Gemert
Erik Gielen
B - AB
20:30 - 22:00 Meisjes A2 Noud Schaper A - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Meisjes 6E1 Lynn Luijpers
Maurice Saraber
A - C
17:00 - 18:00 Meisjes 6E2 Zara RĂ¼th
Maurice Saraber
A - D
17:00 - 18:00 Meisjes F1 Maurice Saraber
Kyra Ligtenberg
A - A
17:00 - 18:00 Meisjes F2 Maurice Saraber
Julius Schmeitz
A - B
17:30 - 19:00 Jongens C1 Robbert Loyson B - AB
18:00 - 19:00 Jongens E8 Maurice Saraber
Julius Schmeitz
A - B
18:00 - 19:00 Meisjes 8E1 Lynn Luijpers
Maurice Saraber
A - C
18:00 - 19:30 Meisjes D3 Gigi Goessen B - CD
19:00 - 20:30 Jongens B1 Robbert Loyson B - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Maurice Saraber A - AB
20:30 - 22:00 Bedrijven competitie B - AB
20:30 - 22:00 Heren Veteranen A Ralf Walbeehm
Duncan Fransz
A - AB
20:30 - 22:00 Sevens Maurice Saraber A - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Jasper van Mook B - AB
18:00 - 19:00 Keeperstraining jongste jeugd Trainingsgroep A - AB Simon
19:00 - 20:00 Keeperstraining jeugd junioren D en C Trainingsgroep A - AB Simon/ Maud
19:00 - 20:30 Meisjes C2 Jasper van Mook B - AB
19:00 - 20:30 Meisjes D1 Rosalie Reuser A - CD
19:30 - 21:00 Meisjes A3 Dries van Gemert B - CD
20:00 - 21:00 Keeperstraining jeugd junioren A en B Trainingsgroep A - AB Simon/Maud
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Jongens D1 Arjen Willems B - AB
17:30 - 18:30 Jongens E8 Julius Schmeitz
Robbert Loyson
A - D
17:30 - 18:30 Meisjes 6E1 Robbert Loyson
Anna Louise Klip
A - A
17:30 - 18:30 Meisjes 6E2 Eline Claessens
Robbert Loyson
A - B
18:00 - 19:00 Meisjes 8E1 Sophie Hellebrekers
Robbert Loyson
A - C
18:30 - 20:00 Jongens C1 Robbert Loyson A - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C1 Noud Schaper A - CD
19:00 - 20:30 Meisjes D3 Rosalie Reuser B - AB
20:00 - 21:30 Meisjes A2 Robbert Loyson A - AB
20:30 - 22:00 Jong Dames 1 Noud Schaper A - CD
20:30 - 22:00 Meisjes A1 Noud Schaper A - CD
20:30 - 22:00 Sevens Nicole Frissen B

Sponsoren

Zoeken

Agenda

3-10 C-D borrel