actie veld FJK_4158.jpg header keeper liggend blauw FJK_0679.jpg header keeper vliegend FJK_0831.jpg pionnen FJK_3969-2.jpg stick kunstgras FJK_3972.jpg team yell FJK_4003.jpg
 
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Jongens C1 Maurice Saraber A - AB
17:30 - 19:00 Jongens D1 Maarten Laeven B - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Jeroen Voogt A - CD
18:30 - 20:00 Meisjes D3 Thomas Cremers B - CD
19:00 - 20:30 Jongens B1 Maurice Saraber A - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Maarten Laeven B - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B3 Dries van Gemert A - CD
20:15 - 20:30 Jongens A1 Z Warming up
20:30 - 21:45 Jongens A1 Maurice Saraber A - AB
20:30 - 21:45 Meisjes A1 Maarten Laeven A - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Jasper van Mook A - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C1 Jasper van Mook A - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C2 Noud Schaper A - CD
20:30 - 21:30 Jong Dames 1 Mark Luijpers
Noud Schaper
A - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Benjamins Zara Rüth A - B
17:00 - 18:00 Jongens 8E1 Julius Schmeitz
Maurice Saraber
A - C
17:00 - 18:00 Meisjes 6E1 Glauke Bougie A - D
17:00 - 18:00 Meisjes F2 Eline Claessens A - A
17:30 - 19:00 Jongens D1 Arjen Willems B - CD
18:00 - 19:00 Meisjes 8E1 Rosalie Reuser A - B
18:00 - 19:00 Meisjes 8E2 Maurice Saraber A - A
18:00 - 19:30 Meisjes B1 Robbert Loyson B - AB
19:00 - 20:30 Jongens C1 Maurice Saraber A - AB
19:30 - 21:00 Jongens B1 Robbert Loyson B - AB
20:30 - 21:30 Heren Veteranen A Ralf Walbeehm A - AB
20:30 - 21:30 Sevens A - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:30 Meisjes B2 Erik Gielen B - AB
19:00 - 20:00 Keeperstraining jeugd junioren D en C Trainingsgroep A - A O.l.v. Simon Swartjes en Maud Janssen
19:30 - 21:00 Dames Veteranen A B - CD
19:30 - 21:00 Meisjes B3 Dries van Gemert A - CD
19:30 - 21:00 Meisjes C2 Erik Gielen B - AB
20:00 - 21:00 Keeperstraining jeugd junioren A en B Trainingsgroep A - A O.l.v. Simon Swartjes en Maud Janssen
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 Jongens 8E1 Julius Schmeitz
Sophie Hellebrekers
A - D
17:30 - 18:30 Meisjes 6E1 Anna Louise Klip A - A
17:30 - 18:30 Meisjes 8E1 Lynn Luijpers A - B
17:30 - 18:30 Meisjes 8E2 Gigi Goessen Z
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Jeroen Voogt B - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Noud Schaper
Rosalie Reuser
B - CD
17:30 - 18:30 Meisjes F1 Fréderique van Gemert
Guusje de Graaff
A - C
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Robbert Loyson A - AB
18:30 - 20:00 Meisjes D3 Thomas Cremers A - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C1 Noud Schaper B - CD
19:00 - 20:00 Starterstrainingen Rosalie Reuser B - AB
20:00 - 21:30 Jong Heren 1 Erik Gielen A - CD
20:00 - 21:30 Jongens A1 Robbert Loyson A - AB
20:30 - 21:30 Jong Dames 1 Noud Schaper B - CD
20:30 - 21:30 Meisjes A1 Noud Schaper B - AB
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
10:30 - 12:30 Cursus Trainingsgroep Z KungFu school
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
11:00 - 12:30 Sevens B
12:00 - 13:30 Heren Veteranen A Ralf Walbeehm A

Sponsoren

Zoeken