actie veld FJK_4158.jpg header keeper liggend blauw FJK_0679.jpg header keeper vliegend FJK_0831.jpg pionnen FJK_3969-2.jpg stick kunstgras FJK_3972.jpg team yell FJK_4003.jpg
 

Diensten

vrijdag 26 oktober 2018 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Noëlle van Rooijen  
zaterdag 27 oktober 2018 
08:30 - 11:15  Ouders/verzorgers van Luka de Vries Bardienst 
08:30 - 11:15  Ouders/verzorgers van Sterre Goudappel Bardienst 
08:30 - 11:15  Max Van Mulken Wedstrijdtafel 
08:30 - 11:15  Evi Peeters Wedstrijdtafel 
11:00 - 13:45  Ouders/verzorgers van Otto ter Haar Bardienst 
11:00 - 13:45  Ouders/verzorgers van Sterre Goudappel Bardienst 
11:00 - 13:45  Silvie de Graaff Wedstrijdtafel 
11:00 - 13:45  Arian van der Veer Wedstrijdtafel 
13:30 - 16:00  Ouders/verzorgers van Maurits de Loë Bardienst 
13:30 - 16:00  Bardienst 
13:30 - 16:00  Dirk Messing Wedstrijdtafel 
15:45 - 18:15  Ouders/verzorgers van Céline Provaas Bardienst 
15:45 - 18:15  Bardienst 
zondag 28 oktober 2018 
12:30 - 14:00  Bart Jacobs Bardienst 
zaterdag 3 november 2018 
08:30 - 11:15  Ouders/verzorgers van Benthe van Ass Bardienst 
08:30 - 11:15  Ouders/verzorgers van Julian Zijlema Bardienst 
08:30 - 11:15  Thomas Cremers Wedstrijdtafel 
08:30 - 11:15  Nanne Veenstra Wedstrijdtafel 
11:00 - 13:45  Ouders/verzorgers van Ella Adam Bardienst 
11:00 - 13:45  Ouders/verzorgers van Meike Starren Bardienst 
11:00 - 13:45  Eline Claessens Wedstrijdtafel 
11:00 - 13:45  Eline Claessens Wedstrijdtafel 
13:30 - 16:00  Ouders/verzorgers van Lieke Sluijsmans Bardienst 
13:30 - 16:00  Ouders/verzorgers van Freya Reardon Bardienst 
13:30 - 16:00  Juliette Jooya Wedstrijdtafel 
15:45 - 18:15  Ouders/verzorgers van Evi Nelissen Bardienst 
15:45 - 18:15  Ouders/verzorgers van Senne Nouwen Bardienst 
vrijdag 9 november 2018 
17:00 - 19:00  Rob Brugman Bardienst 
zaterdag 10 november 2018 
08:30 - 11:15  Ouders/verzorgers van Minthe Gossen Bardienst 
08:30 - 11:15  Ouders/verzorgers van Roef Van de Moosdijk Bardienst 
08:30 - 11:15  Max Van Mulken Wedstrijdtafel 
08:30 - 11:15  Vivianne Lemmens Wedstrijdtafel 
11:00 - 13:45  Ouders/verzorgers van Valerie Janssen Bardienst 
11:00 - 13:45  Ouders/verzorgers van Leonore van der Geld Bardienst 
11:00 - 13:45  Rachel Castermans Wedstrijdtafel 
11:00 - 13:45  Lise Brouwer Wedstrijdtafel 
13:30 - 16:00  Ouders/verzorgers van Aimee Willems Bardienst 
13:30 - 16:00  Ouders/verzorgers van Maartje van der Aa Bardienst 
13:30 - 16:00  Noor van der Meer Wedstrijdtafel 
15:45 - 18:15  Bardienst 
15:45 - 18:15  Bardienst 
zaterdag 17 november 2018 
08:30 - 11:15  Ouders/verzorgers van Celien Mostert Bardienst 
08:30 - 11:15  Ouders/verzorgers van Sydney Beckers Bardienst 
08:30 - 11:15  Roef Van de Moosdijk Wedstrijdtafel 
08:30 - 11:15  Leonore van der Geld Wedstrijdtafel 
11:00 - 13:45  Ouders/verzorgers van Freek Huisman Bardienst 
11:00 - 13:45  Ouders/verzorgers van Freek Huisman Bardienst 
11:00 - 13:45  Luka de Vries Wedstrijdtafel 
11:00 - 13:45  Raoul Dovermann Wedstrijdtafel 
13:30 - 16:00  Ouders/verzorgers van Sophie Dassen Bardienst 
13:30 - 16:00  Ouders/verzorgers van Jonas Widdershoven Bardienst 
13:30 - 16:00  Melle de Ridder Wedstrijdtafel 
15:45 - 18:15  Bardienst 
15:45 - 18:15  Bardienst 
zondag 18 november 2018 
12:30 - 14:00  Ralf Walbeehm Bardienst 
vrijdag 23 november 2018 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Florian Visser Bardienst 
zaterdag 24 november 2018 
08:30 - 11:15  Ouders/verzorgers van Maud Jacobs Bardienst 
08:30 - 11:15  Ouders/verzorgers van Puk Akkermans Bardienst 
08:30 - 11:15  Koen van de Sterren Wedstrijdtafel 
08:30 - 11:15  Fenne Preghter Wedstrijdtafel 
11:00 - 13:45  Ouders/verzorgers van Joris Welters Bardienst 
11:00 - 13:45  Ouders/verzorgers van Sophie Bijker Bardienst 
11:00 - 13:45  Wedstrijdtafel 
11:00 - 13:45  Sophie Hellebrekers Wedstrijdtafel 
13:30 - 16:00  Ouders/verzorgers van Noé Frijns Bardienst 
13:30 - 16:00  Bardienst 
13:30 - 16:00  Wedstrijdtafel 
15:45 - 18:15  Ouders/verzorgers van Julien Hacquier Bardienst 
15:45 - 18:15  Ouders/verzorgers van Floor Schevers Bardienst