Standen van alle teams
Junioren 
  Jongens A1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hockeer JA1 9 24 9 0 0 63 11 3
2 Weert JA2 10 19 6 1 3 41 31 0
3 Scoop JA2 10 15 5 0 5 29 25 0
4 HOD JA2 9 10 4 1 4 22 28 3
5 Oranje-Rood JA7 10 6 3 0 7 30 50 3
6 Geldrop JA2 10 3 1 0 9 15 55 0
  3e klasse 
  Jongens B1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Best JB1 10 27 9 0 1 65 14 0
2 Hockeer JB1 10 21 7 0 3 32 16 0
3 Helmond JB2 10 19 6 1 3 32 19 0
4 HOD JB2 10 16 5 1 4 27 20 0
5 Cranendonck JB1 10 4 1 1 8 18 62 0
6 Nuth JB1 10 1 0 1 9 5 48 0
  2e klasse 
  Jongens C1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Weert JC1 10 30 10 0 0 47 20 0
2 Eindhoven JC2 10 15 5 0 5 30 25 0
3 Heeze JC1 10 14 4 2 4 20 27 0
4 Maastricht JC2 10 9 2 3 5 17 23 0
5 Nuenen JC1 10 8 3 2 5 19 27 3
6 Hockeer JC1 10 7 2 1 7 26 37 0
  2e klasse 
  Jongens C2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Oranje-Rood JC5 10 23 7 2 1 51 23 0
2 Heeze JC2 9 19 6 1 2 47 27 0
3 Cranendonck JC1 10 18 6 0 4 49 25 0
4 Sjinborn JC1 9 16 5 1 3 50 26 0
5 Scoop JC2 10 9 3 0 7 24 36 0
6 Hockeer JC2 10 0 0 0 10 10 94 0
  3e klasse 
  Jongens D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 DVS JD1 10 30 10 0 0 88 11 0
2 Hockeer JD1 9 21 7 0 2 67 19 0
3 Weert JD2 10 15 5 0 5 44 45 0
4 Concordia JD2 9 15 5 0 4 28 45 0
5 Heeze JD1 10 2 0 2 8 16 50 0
6 Oranje-Rood JD9 10 2 0 2 8 9 82 0
  4e klasse 
  Meisjes A1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Meerssen MA1 10 23 7 2 1 30 10 0
2 Eindhoven MA3 10 16 4 4 2 26 18 0
3 Helmond MA2 10 15 4 3 3 22 15 0
4 Geldrop MA2 10 15 4 3 3 25 19 0
5 Hockeer MA1 10 9 2 3 5 19 37 0
6 Oranje-Rood MA5 10 3 0 3 7 13 36 0
  2e klasse 
  Meisjes A2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Venray MA2 10 25 8 1 1 43 16 0
2 Hockeer MA2 10 21 6 3 1 26 16 0
3 Blerick MA1 10 14 4 2 4 22 22 0
4 Horst MA1 10 13 4 1 5 19 24 0
5 Maastricht MA3 10 11 3 2 5 26 35 0
6 Peel en Maas MA1 10 1 0 1 9 14 37 0
  3e klasse 
  Meisjes A3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Concordia MA2 10 28 9 1 0 45 4 0
2 Maastricht MA4 10 19 6 1 3 25 19 0
3 Hockeer MA3 10 12 4 0 6 30 39 0
4 Scoop MA3 10 12 4 0 6 18 27 0
5 Nova MA3 10 9 2 3 5 16 26 0
6 Nuth MA2 10 7 2 1 7 11 30 0
  4e klasse 
  Meisjes B1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Maastricht MB3 10 30 10 0 0 50 7 0
2 Nuth MB2 10 16 5 1 4 29 13 0
3 Scoop MB3 10 16 5 1 4 23 25 0
4 Sjinborn MB2 10 14 4 2 4 21 17 0
5 Hockeer MB1 10 11 3 2 5 22 18 0
6 Nova MB3 10 0 0 0 10 5 70 0
  3e klasse 
  Meisjes B2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nuth MB2 10 20 6 2 2 18 9 0
2 Oranje-Rood MB6 10 20 6 2 2 20 18 0
3 Basko MB3 10 19 6 1 3 24 16 0
4 Eindhoven MB3 10 15 5 0 5 23 16 0
5 Hockeer MB2 10 10 3 1 6 20 19 0
6 Geldrop MB6 10 2 0 2 8 6 33 0
  3e klasse 
  Meisjes B3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Meerssen MB2 10 27 9 0 1 57 5 0
2 Nova MB3 10 27 9 0 1 51 7 0
3 Maastricht MB6 10 13 5 1 4 27 32 3
4 Nuth MB3 10 8 3 2 5 9 37 3
5 Hockeer MB3 10 5 1 2 7 11 47 0
6 Scoop MB5 10 1 0 1 9 5 32 0
  5e klasse 
  Meisjes C1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Scoop MC2 10 30 10 0 0 69 10 0
2 Hockeer MC1 10 18 5 3 2 35 13 0
3 Sjinborn MC2 10 18 5 3 2 36 18 0
4 Maastricht MC3 10 11 3 2 5 26 24 0
5 Maastricht MC4 10 8 2 2 6 26 39 0
6 Nova MC3 10 0 0 0 10 1 89 0
  3e klasse 
  Meisjes C2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hockeer MC2 10 26 8 2 0 27 9 0
2 Tegelen MC2 10 19 6 1 3 33 17 0
3 Blerick MC3 10 16 5 1 4 25 23 0
4 Sjinborn MC1 10 15 5 0 5 26 22 0
5 Scoop MC3 10 8 1 5 4 17 25 0
6 Venlo MC2 10 1 0 1 9 12 44 0
  3e klasse 
  Meisjes C3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Concordia MC4 10 27 9 0 1 52 15 0
2 Meerssen MC2 10 19 6 1 3 30 17 0
3 Nuth MC2 10 15 5 0 5 16 19 0
4 Scoop MC4 10 13 4 1 5 31 30 0
5 Nova MC4 10 11 3 2 5 29 24 0
6 Hockeer MC3 10 3 1 0 9 8 61 0
  4e klasse 
  Meisjes D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Heeze MD1 8 21 7 0 1 38 15 0
2 Hockeer MD1 8 15 5 0 3 31 20 0
3 Scoop MD3 8 12 4 0 4 28 25 0
4 HCAS MD2 8 12 4 0 4 17 21 0
5 Weert MD3 8 0 0 0 8 10 43 0
  3e klasse 
  Meisjes D2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Meerssen MD2 10 30 10 0 0 41 5 0
2 HOD MD3 10 22 7 1 2 35 12 0
3 Hockeer MD2 10 15 4 3 3 25 22 0
4 Heeze MD2 10 11 3 2 5 19 29 0
5 Weert MD2 10 6 1 3 6 14 25 0
6 Oranje-Rood MD7 10 1 0 1 9 16 57 0
  3e klasse 
  Meisjes D3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nova MD3 10 30 10 0 0 95 2 0
2 Sjinborn MD2 10 21 7 0 3 34 25 0
3 Maastricht MD5 10 13 4 1 5 39 41 0
4 Scoop MD6 10 12 4 0 6 17 40 0
5 Nuth MD3 10 10 3 1 6 16 45 0
6 Hockeer MD3 10 3 1 0 9 8 56 0
  4e klasse 
Senioren 
  Heren Veteranen A 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nuth HA 18 49 16 1 1 78 14 0
2 Scoop HB 18 35 11 2 5 53 43 0
3 Hockeer HA 18 34 11 1 6 56 37 0
4 Maastricht HA 18 26 8 2 8 33 40 0
5 Nova HA 18 20 6 2 10 35 41 0
6 Nova HB 18 11 3 2 13 23 54 0
7 Scoop HA 18 9 3 0 15 21 70 0
  Veteranen 4e klasse 
  Sjinborn / Hockeer D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
   
Jongste Jeugd 
  Jongens 6E1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
  1e klasse 
  Jongens 6E2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
  1e klasse 
  Jongens 8E1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
  1e klasse 
  Jongens F1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
  1e klasse 
  Meisjes 6E1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
  1e klasse 
  Meisjes 6E2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
  1e klasse 
  Meisjes 8E1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
  1e klasse 
  Meisjes 8E2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
  1e klasse 
  Meisjes F1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
  1e klasse 
  Meisjes F2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
  1e klasse 
  Meisjes F3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
  1e klasse 
  Meisjes F4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
  1e klasse 
  Mixed F5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
  1e klasse 
Zaalhockey 
  ZAAL JC2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Heeze JC2 12 36 12 0 0 93 17 0
2 Nova JC2 10 12 3 3 4 26 28 0
3 Hockeer JC2 12 11 3 2 7 34 55 0
4 Peel en Maas JC1 10 10 3 1 6 34 50 0
5 Oranje-Rood JC7 10 9 3 0 7 28 65 0
  4e klasse 
  ZAALH1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Boxmeer H1 8 14 4 2 2 44 33 0
2 Cranendonck H1 6 12 3 3 0 29 23 0
3 Nova H1 7 9 2 3 2 21 23 0
4 Dommel H1 7 7 2 1 4 22 30 0
5 Hockeer H1 6 4 1 1 4 22 29 0
  3e klasse 
  ZAALJA1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Concordia JA1 12 34 11 1 0 53 10 0
2 Blerick JA1 12 24 7 3 2 47 30 0
3 Hockeer JA1 12 19 5 4 3 33 26 0
4 Scoop JA3 12 15 4 3 5 25 37 0
5 Heeze JA1 12 14 4 2 6 28 28 0
6 Eindhoven JA2 12 10 3 1 8 21 43 0
7 Oranje-Rood JA5 12 2 0 2 10 13 46 0
  2e klasse 
  ZAALJB1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Weert JB1 12 30 10 0 2 73 23 0
2 HOD JB2 12 30 10 0 2 56 31 0
3 Eindhoven JB2 12 25 8 1 3 48 34 0
4 Heeze JB1 12 16 5 1 6 44 46 0
5 Hockeer JB1 12 14 4 2 6 30 37 0
6 Maastricht JB2 12 4 1 1 10 34 64 0
7 Oranje-Rood JB5 12 4 1 1 10 19 69 0
  2e klasse 
  ZAALJC1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nova JC1 10 25 8 1 1 66 23 0
2 Mierlo JC1 11 24 7 3 1 49 32 0
3 Oranje-Rood JC4 12 17 5 2 5 41 41 0
4 Hockeer JC1 10 13 4 1 5 31 40 0
5 Tegelen JC1 10 13 4 1 5 27 42 0
6 Eindhoven JC2 10 10 3 1 6 35 47 0
7 Helmond JC2 11 3 0 3 8 19 43 0
  2e klasse 
  ZAALJD1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Cranendonck JD1 12 34 11 1 0 70 22 0
2 Oranje-Rood JD10 12 25 8 1 3 64 30 0
3 Hockeer JD1 12 21 7 0 5 56 42 0
4 Tegelen JD2 12 6 2 0 10 10 66 0
5 Blerick JD1 12 3 1 0 11 14 54 0
  4e klasse 
  ZAALJE1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
  1e klasse 
  ZAALMB1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Heeze MB2 12 34 11 1 0 47 8 0
2 Weert MB3 12 27 9 0 3 57 28 0
3 Concordia MB2 12 17 5 2 5 36 31 0
4 Hockeer MB2 10 14 4 2 4 29 26 0
5 Sjinborn MB2 10 10 3 1 6 22 34 0
6 Hockeer MB1 10 6 2 0 8 12 39 0
7 Nova MB2 12 6 2 0 10 17 54 0
  3e klasse 
  ZAALMB2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Heeze MB2 12 34 11 1 0 47 8 0
2 Weert MB3 12 27 9 0 3 57 28 0
3 Concordia MB2 12 17 5 2 5 36 31 0
4 Hockeer MB2 10 14 4 2 4 29 26 0
5 Sjinborn MB2 10 10 3 1 6 22 34 0
6 Hockeer MB1 10 6 2 0 8 12 39 0
7 Nova MB2 12 6 2 0 10 17 54 0
  3e klasse 
  ZAALMC1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Heeze MC1 10 25 8 1 1 42 19 0
2 Meerssen MC2 10 22 7 1 2 50 26 0
3 Hockeer MC1 10 21 7 0 3 48 25 0
4 Maastricht MC3 10 18 6 0 4 35 32 0
5 Sjinborn MC1 12 10 3 1 8 32 46 0
6 Nuth MC3 10 9 3 0 7 14 46 0
7 Oranje-Rood MC8 10 1 0 1 9 24 51 0
  3e klasse 
  ZAALMC2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Scoop MC2 12 36 12 0 0 69 14 0
2 DVS MC1 12 26 8 2 2 65 18 0
3 Concordia MC3 12 16 4 4 4 41 35 0
4 Hockeer MC2 12 12 2 6 4 28 38 0
5 Oranje-Rood MC7 12 10 3 1 8 21 67 0
6 Maastricht MC4 12 9 2 3 7 22 51 0
7 Nuth MC2 12 7 1 4 7 20 43 0
  3e klasse 
  ZAALMD1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Sjinborn MD1 10 28 9 1 0 57 12 0
2 Maastricht MD3 12 28 9 1 2 48 28 0
3 Hockeer MD1 10 18 6 0 4 41 33 0
4 Venlo MD2 11 14 4 2 5 19 27 0
5 Blerick MD3 10 8 2 2 6 17 41 0
6 Tegelen MD2 11 6 2 0 9 35 47 0
7 Nova MD3 10 6 2 0 8 17 46 0
  3e klasse 
  ZAALMD2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Meerssen MD2 12 36 12 0 0 116 10 0
2 HCAS MD2 12 27 9 0 3 53 35 0
3 Hockeer MD2 12 24 8 0 4 41 39 0
4 Scoop MD3 12 16 5 1 6 35 50 0
5 Oranje-Rood MD5 12 12 4 0 8 29 50 0
6 Concordia MD3 12 8 2 2 8 27 39 0
7 Sjinborn MD2 12 1 0 1 11 10 88 0
  3e klasse 
  ZAALME1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
  1e klasse 

Hoofdsponsor


Zoekfunctie

Hockeer agenda

24-6  Bekendmaking teamind
27-8  Start trainingen jun
1-9  Open dag Bakkerbosch
3-9  Start trainingen Jon
5-9  Recykleer Hockeer
8-9  Start najaarscompeti
21-9  OfficiĆ«le opening ni
Hele agenda


Hockeer powered by LISA