Standen van alle teams
Junioren 
  Jongens A1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Mierlo JA1 10 30 10 0 0 54 6 0
2 Hockeer JA1 10 18 6 0 4 40 20 0
3 Oranje-Rood JA6 10 14 4 2 4 22 34 0
4 Weert JA2 10 13 4 1 5 24 32 0
5 Scoop JA2 10 9 2 3 5 21 40 0
6 Geldrop JA2 10 2 0 2 8 13 42 0
  3e klasse 
  Jongens B1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hockeer JB1 10 28 9 1 0 38 15 0
2 HCAS JB1 10 21 7 0 3 39 27 0
3 Nova JB2 10 15 4 3 3 22 23 0
4 Oranje-Rood JB6 10 10 3 1 6 21 21 0
5 Eersel JB1 10 10 3 1 6 26 38 0
6 Eindhoven JB3 10 3 1 0 9 16 38 0
  3e klasse 
  Jongens C1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hockeer JC1 9 25 8 1 0 74 6 0
2 Geldrop JC2 8 13 4 1 3 28 19 0
3 Scoop JC2 9 13 4 1 4 22 22 0
4 Deurne JC1 9 11 3 2 4 18 28 0
5 Cranendonck JC1 5 7 2 1 2 17 2 0
6 Weert JC2 8 0 0 0 8 4 86 0
  3e klasse 
  Jongens C2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hockeer JC2 9 22 7 1 1 57 16 0
2 Oranje-Rood JC7 9 19 6 1 2 39 13 0
3 Nova JC2 9 15 5 0 4 19 17 0
4 Peel en Maas JC1 9 13 4 1 4 35 34 0
5 Eindhoven JC3 5 3 1 0 4 13 15 0
6 HCAS JC2 9 1 0 1 8 4 72 0
  4e klasse 
  Jongens D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Oranje-Rood JD8 9 24 8 0 1 30 9 0
2 Sjinborn JD1 9 21 7 0 2 41 14 0
3 DVS JD1 9 15 5 0 4 18 25 0
4 Hockeer JD1 9 6 2 0 7 22 27 0
5 Concordia JD2 5 6 2 0 3 11 20 0
6 Weert JD2 9 3 1 0 8 14 41 0
  4e klasse 
  Meisjes A1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hockeer MA1 10 23 7 2 1 37 12 0
2 Weert MA3 10 23 7 2 1 39 15 0
3 HCAS MA2 10 20 6 2 2 20 17 0
4 Scoop MA2 10 10 3 1 6 9 23 0
5 Heeze MA2 10 8 2 2 6 9 20 0
6 Cranendonck MA2 10 1 0 1 9 6 33 0
  3e klasse 
  Meisjes A2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Venlo MA2 8 21 7 0 1 40 15 0
2 Hockeer MA2 8 18 6 0 2 31 11 0
3 Venray MA2 8 12 4 0 4 28 20 0
4 Nova MA2 8 6 2 0 6 10 28 0
5 Concordia MA2 8 3 1 0 7 10 45 0
  3e klasse 
  Meisjes A3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Maastricht MA3 10 30 10 0 0 71 3 0
2 Maastricht MA4 10 22 7 1 2 44 17 0
3 Nova MA3 10 13 4 1 5 27 35 0
4 Scoop MA3 10 11 3 2 5 19 29 0
5 Nuth MA2 10 7 2 1 7 12 40 0
6 Hockeer MA3 10 4 1 1 8 12 61 0
  4e klasse 
  Meisjes B1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Maastricht MB3 10 30 10 0 0 50 7 0
2 Nuth MB2 10 16 5 1 4 29 13 0
3 Scoop MB3 10 16 5 1 4 23 25 0
4 Sjinborn MB2 10 14 4 2 4 21 17 0
5 Hockeer MB1 10 11 3 2 5 22 18 0
6 Nova MB3 10 0 0 0 10 5 70 0
  3e klasse 
  Meisjes B2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Heeze MB2 10 25 8 1 1 30 8 0
2 Weert MB3 10 20 6 2 2 34 22 0
3 Hockeer MB2 10 16 5 1 4 33 23 0
4 HCAS MB2 10 13 4 1 5 23 26 0
5 Oranje-Rood MB6 10 10 2 4 4 21 26 0
6 Maastricht MB5 10 1 0 1 9 10 46 0
  3e klasse 
  Meisjes B3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Gemert MB4 8 22 7 1 0 47 13 0
2 Basko MB5 8 19 6 1 1 41 10 0
3 HCAS MB4 8 12 4 0 4 19 28 0
4 Maastricht MB6 8 6 2 0 6 19 28 0
5 Hockeer MB3 8 0 0 0 8 3 50 0
  5e klasse 
  Meisjes C1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hockeer MC1 10 27 9 0 1 49 7 0
2 Scoop MC2 10 24 8 0 2 69 11 0
3 Maastricht MC3 10 21 7 0 3 65 12 0
4 Nova MC3 10 12 4 0 6 12 55 0
5 Meerssen MC2 10 3 1 0 9 16 63 0
6 Nuth MC2 10 3 1 0 9 7 70 0
  3e klasse 
  Meisjes C2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Concordia MC3 10 23 7 2 1 35 15 0
2 Blerick MC3 10 18 5 3 2 29 19 0
3 Hockeer MC2 10 17 5 2 3 22 16 0
4 Tegelen MC2 10 17 5 2 3 31 27 0
5 Maastricht MC4 10 5 1 2 7 14 32 0
6 Peel en Maas MC1 10 4 1 1 8 14 36 0
  3e klasse 
  Meisjes C3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Scoop MC3 10 25 8 1 1 60 5 0
2 Sjinborn MC1 10 24 8 0 2 65 7 0
3 Concordia MC4 10 19 6 1 3 46 17 0
4 Nova MC4 10 14 4 2 4 31 23 0
5 Hockeer MC3 10 6 2 0 8 10 74 0
6 Maastricht MC5 10 0 0 0 10 3 89 0
  4e klasse 
  Meisjes D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Horst MD1 8 24 8 0 0 49 2 0
2 Heeze MD1 8 18 6 0 2 30 9 0
3 Hockeer MD1 8 10 3 1 4 24 25 0
4 Scoop MD2 8 7 2 1 5 16 27 0
5 Blerick MD3 8 0 0 0 8 2 58 0
  3e klasse 
  Meisjes D2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Sjinborn MD1 10 26 8 2 0 38 5 0
2 Maastricht MD3 10 22 7 1 2 28 12 0
3 Meerssen MD2 10 14 4 2 4 19 15 0
4 Scoop MD3 10 12 3 3 4 16 20 0
5 Hockeer MD2 10 6 1 3 6 9 23 0
6 Nova MD3 10 3 0 3 7 5 40 0
  3e klasse 
  Meisjes D3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HCAS MD3 10 30 10 0 0 62 3 0
2 Oranje-Rood MD10 10 17 5 2 3 25 14 0
3 Hockeer MD3 10 14 4 2 4 18 20 0
4 Nuth MD3 10 14 4 2 4 17 25 0
5 Concordia MD4 10 8 2 2 6 10 43 0
6 Weert MD4 10 3 1 0 9 14 41 0
  4e klasse 
Senioren 
  Heren Veteranen A 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nuth HA 8 22 7 1 0 23 7 0
2 Scoop HB 8 17 5 2 1 24 16 0
3 Nova HA 9 16 5 1 3 18 13 0
4 Hockeer HA 9 15 5 0 4 25 20 0
5 Maastricht HA 9 10 3 1 5 12 14 0
6 Nova HB 8 7 2 1 5 12 19 0
7 Scoop HA 9 0 0 0 9 7 32 0
  Veteranen 4e klasse 
  Sjinborn / Hockeer D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
   
Jongste Jeugd 
  Jongens 6E1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
  1e klasse 
  Jongens 6E2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
  1e klasse 
  Jongens 8E1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
  1e klasse 
  Jongens F1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
  1e klasse 
  Meisjes 6E1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
  1e klasse 
  Meisjes 6E2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
  1e klasse 
  Meisjes 8E1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
  1e klasse 
  Meisjes 8E2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
  1e klasse 
  Meisjes F1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
  1e klasse 
  Meisjes F2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
  1e klasse 
  Meisjes F3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
  1e klasse 
  Meisjes F4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
  1e klasse 
Zaalhockey 
  ZAAL JC2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Heeze JC2 2 6 2 0 0 14 2 0
2 Nova JC2 2 3 1 0 1 7 5 0
3 Hockeer JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Peel en Maas JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Oranje-Rood JC7 2 0 0 0 2 2 16 0
  4e klasse 
  ZAALH1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Boxmeer H1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Cranendonck H1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dommel H1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hockeer H1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Nova H1 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  ZAALJA1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hockeer JA1 3 9 3 0 0 9 4 0
2 Blerick JA1 4 9 3 0 1 13 9 0
3 Concordia JA1 2 6 2 0 0 5 2 0
4 Scoop JA3 3 4 1 1 1 7 8 0
5 Eindhoven JA2 2 3 1 0 1 7 7 0
6 Heeze JA1 4 1 0 1 3 8 12 0
7 Oranje-Rood JA5 4 0 0 0 4 5 12 0
  2e klasse 
  ZAALJB1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Eindhoven JB2 4 10 3 1 0 15 8 0
2 Weert JB1 4 9 3 0 1 18 9 0
3 HOD JB2 4 9 3 0 1 19 14 0
4 Heeze JB1 4 6 2 0 2 16 18 0
5 Hockeer JB1 2 1 0 1 1 4 5 0
6 Maastricht JB2 4 0 0 0 4 11 20 0
7 Oranje-Rood JB5 2 0 0 0 2 3 12 0
  2e klasse 
  ZAALJC1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Helmond JC2 1 1 0 1 0 3 3 0
2 Mierlo JC1 1 1 0 1 0 3 3 0
3 Eindhoven JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hockeer JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Nova JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Oranje-Rood JC4 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Tegelen JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  ZAALJD1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Blerick JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Cranendonck JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hockeer JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Oranje-Rood JD10 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Tegelen JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  ZAALJE1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
  1e klasse 
  ZAALMB1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Heeze MB2 2 6 2 0 0 7 2 0
2 Nova MB2 2 6 2 0 0 7 3 0
3 Weert MB3 2 3 1 0 1 9 5 0
4 Concordia MB2 2 1 0 1 1 4 5 0
5 Sjinborn MB2 2 1 0 1 1 3 6 0
6 Hockeer MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Hockeer MB2 2 0 0 0 2 2 11 0
  3e klasse 
  ZAALMB2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Heeze MB2 2 6 2 0 0 7 2 0
2 Nova MB2 2 6 2 0 0 7 3 0
3 Weert MB3 2 3 1 0 1 9 5 0
4 Concordia MB2 2 1 0 1 1 4 5 0
5 Sjinborn MB2 2 1 0 1 1 3 6 0
6 Hockeer MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Hockeer MB2 2 0 0 0 2 2 11 0
  3e klasse 
  ZAALMC1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hockeer MC1 2 6 2 0 0 11 5 0
2 Oranje-Rood MC8 2 1 0 1 1 5 8 0
3 Sjinborn MC1 2 1 0 1 1 4 7 0
4 Heeze MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Maastricht MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Meerssen MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Nuth MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  ZAALMC2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Scoop MC2 2 6 2 0 0 9 1 0
2 Maastricht MC4 2 4 1 1 0 6 5 0
3 Concordia MC3 2 3 1 0 1 7 5 0
4 DVS MC1 2 3 1 0 1 6 5 0
5 Nuth MC2 2 1 0 1 1 3 6 0
6 Oranje-Rood MC7 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Hockeer MC2 2 0 0 0 2 3 12 0
  3e klasse 
  ZAALMD1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Venlo MD2 1 3 1 0 0 4 1 0
2 Blerick MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hockeer MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Maastricht MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Nova MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Sjinborn MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Tegelen MD2 1 0 0 0 1 1 4 0
  3e klasse 
  ZAALMD2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Meerssen MD2 2 6 2 0 0 12 2 0
2 Hockeer MD2 2 6 2 0 0 8 1 0
3 Oranje-Rood MD5 2 3 1 0 1 5 6 0
4 HCAS MD2 2 3 1 0 1 7 9 0
5 Scoop MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Sjinborn MD2 2 0 0 0 2 3 9 0
7 Concordia MD3 2 0 0 0 2 1 9 0
  3e klasse 
  ZAALME1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
  1e klasse 

Hoofdsponsor


Zoekfunctie

Hockeer agenda

16-6  Slotdag JJ
Hele agenda


Hockeer powered by LISA