actie veld FJK_4158.jpg header keeper liggend blauw FJK_0679.jpg header keeper vliegend FJK_0831.jpg pionnen FJK_3969-2.jpg stick kunstgras FJK_3972.jpg team yell FJK_4003.jpg
 
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Jongens C2 Hockeywerkt Hockeywerkt B - CD
17:00 - 18:30 Jongens D1 Simon Swartjes
Juliët Swartjes
B - AB
17:30 - 19:00 Jongens A1 Maurice Saraber A - CD
17:45 - 19:00 Meisjes D2 Caroline Knop A - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C2 Hockeywerkt Hockeywerkt B - CD
18:30 - 20:00 Meisjes D1 Axel Olislagers B - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Maurice Saraber A - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Mark Luijpers A - AB
20:00 - 21:15 Meisjes A2 Hockeywerkt Hockeywerkt B - CD
20:30 - 22:00 Slapsticks Maurice Saraber A Maurice geeft tot 21:30u training.
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Jongens C1 Robbert Loyson A - AB
18:15 - 19:45 Meisjes C1 Noud Schaper A - CD
19:00 - 20:15 Meisjes C3 Robbert Loyson A - AB
20:15 - 21:30 Meisjes A3 Robbert Loyson A - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Benjamins Lara Hazeu
Noor van Laar
A - A
17:00 - 18:00 Jongens 6E2 Joost Eggen B - C
17:00 - 18:00 Jongens F1 Tessa Hoebers - Aten
Emma van de Nobelen
A - D
17:00 - 18:00 Meisjes 6E1 Maartje Voogt
Sofie Janssen
B - A
17:00 - 18:00 Meisjes 6E2 Jasper van Mook
Jeroen Voogt
B - B
17:00 - 18:00 Meisjes F1 Michelle Delnooz
Yvette Vandeberg
A - B
17:00 - 18:00 Meisjes F2 Eva Haan
Lynn Luijpers
A - B
17:00 - 18:00 Meisjes F3 Rosalie Reuser
Florentine de la Court
A - C
17:00 - 18:00 Meisjes F4 Florien Swartjes
Sophie Hellebrekers
A - C
17:00 - 18:00 Meisjes F6 Minke van de Nobelen A - A
17:00 - 18:00 Mixed F5 Janne de Reus
Leonie Schatorie
A - D
17:45 - 19:00 Meisjes D3 Maurice Saraber B - CD
18:00 - 19:00 Jongens 6E1 Jeroen Voogt
Lars Sprooten
A - C
18:00 - 19:00 Jongens 8E1 Marieke Kraak
Boele Darley
A - D
18:00 - 19:00 Meisjes 8E1 Joost van Tongeren
Thomas Cremers
A - A
18:00 - 19:00 Meisjes 8E2 Jasper van Mook
Pieter de la Court
A - B
18:00 - 19:30 Meisjes D1 Bas van Trier B - AB
19:00 - 20:30 Heren Veteranen A A - CD
19:00 - 20:30 Jongens B1 Bram Gerlag A - AB
19:00 - 20:15 Meisjes B3 Maurice Saraber B - CD
20:30 - 22:00 Bedrijfscompetitie Trainingsgroep A
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Meisjes C1 Jouko Holla B - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C2 Ralph Schoneman A - CD
17:30 - 18:45 Meisjes C3 Mirthe Stulens
Naomi Lemlijn
B - AB
18:00 - 19:00 Keeperstraining jongste jeugd Trainingsgroep A - A Simon Swartjes en Juliët Swartjes
18:45 - 20:15 Jongens C2 Marijn Rasenberg B - AB
19:00 - 20:00 Keeperstraining jeugd junioren D en C Trainingsgroep A - A Simon Swartjes
19:00 - 20:30 Jongens A1 Jouko Holla B - CD
19:00 - 20:30 Jongens C1 Hockeywerkt Hockeywerkt A - CD
20:00 - 21:00 Keeperstraining jeugd junioren A en B Trainingsgroep A - A Simon Swartjes
20:30 - 21:45 Meisjes A1 Hockeywerkt Hockeywerkt A - CD Combi training Meisjes A
20:30 - 21:45 Meisjes A2 Hockeywerkt Hockeywerkt A - CD Combi training Meisjes A
20:30 - 21:45 Meisjes A3 Hockeywerkt Hockeywerkt A - CD Combi training Meisjes A
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:15 - 18:45 Jongens D1 Koen van de Sterren
Jeroen Voogt
A - AB
17:30 - 18:30 Jongens 6E1 Jasper van Mook
Pieter de la Court
B - C
17:30 - 18:30 Jongens 6E2 Lars Sprooten B - C
17:30 - 18:30 Jongens 8E1 Joep Van der Linden
Evi Spronck
B - D
17:30 - 18:30 Meisjes 6E1 Eline Vetter
Fenne Preghter
B - A
17:30 - 18:30 Meisjes 6E2 Sofie Janssen B - B
17:30 - 18:30 Meisjes 8E1 Joost van Tongeren
Thomas Cremers
A - C
17:30 - 18:30 Meisjes 8E2 Florentine de la Court
Rosalie Reuser
A - D
18:30 - 19:45 Meisjes D2 Jeroen Voogt B - AB
18:30 - 19:45 Meisjes D3 Jasper van Mook
Pieter de la Court
B - CD
18:45 - 20:15 Meisjes B2 Caroline Knop A - AB
20:00 - 21:30 Jongens B1 Noud Schaper A - CD
20:15 - 21:30 Meisjes B3 Robbert Loyson A - AB