actie veld FJK_4158.jpg header keeper liggend blauw FJK_0679.jpg header keeper vliegend FJK_0831.jpg pionnen FJK_3969-2.jpg stick kunstgras FJK_3972.jpg team yell FJK_4003.jpg
 
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Jongens B1 Maurice Saraber A - AB
18:00 - 19:30 Meisjes D1 Rosalie Reuser B - CD
18:00 - 19:30 Meisjes D2 Lynn Luijpers B - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Maurice Saraber A - AB
20:00 - 21:30 UM trainingsgroep Trainingsgroep B veldhuur € 22,50 per avond
20:30 - 22:00 Jong Dames 1 Maurice Saraber A
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Jongens D1 Jasper van Mook A - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C1 Noud Schaper A - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C2 Jasper van Mook A - AB
19:30 - 21:00 Meisjes A3 Dries van Gemert B - AB
20:30 - 22:00 Meisjes A2 Noud Schaper A - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Benjamins Maurice Saraber
Suze Lauren Pasmans
A - C Benjamins
17:00 - 18:00 Meisjes 6E1 Maurice Saraber
Ruby Goessen
A - D
17:00 - 18:00 Meisjes 6E2 Maurice Saraber
Nanne Veenstra
B - A
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 Maurice Saraber
Zara Rüth
B - B
17:00 - 18:00 Meisjes F1 Maurice Saraber
Kyra Ligtenberg
A - A
17:00 - 18:00 Meisjes F2 Maurice Saraber
Cyril Amory
Ralph Essers
A - B
17:30 - 19:00 Jongens C1 Robbert Loyson B - CD
18:00 - 19:00 Jongens E8 Maurice Saraber
Jesper Brugman
A - B
18:00 - 19:30 Meisjes D2 Lynn Luijpers A - CD
18:00 - 19:30 Meisjes D3 Gigi Goessen B - AB
19:00 - 20:30 Jongens B1 Robbert Loyson B - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Maurice Saraber A - AB
20:00 - 21:30 Jong Dames 1 Mark Luijpers B - AB
20:30 - 22:00 Bedrijven competitie Rodney Kranenburg B - CD
20:30 - 22:00 Heren Veteranen A Ralf Walbeehm
Duncan Fransz
A - AB
20:30 - 22:00 Sevens Maurice Saraber A - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Jongens D1 Jasper van Mook B - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Rosalie Reuser B - CD
18:00 - 19:00 Keeperstraining jongste jeugd Trainingsgroep A - AB Simon/ Eva
19:00 - 20:00 Keeperstraining jeugd junioren D en C Trainingsgroep A - AB Simon/ Maud
19:00 - 20:30 Meisjes C2 Jasper van Mook B - AB
19:30 - 21:00 Meisjes A3 Dries van Gemert
Erik Gielen
A - CD
20:00 - 21:00 Keeperstraining jeugd junioren A en B Trainingsgroep A - AB Simon/Maud
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 Meisjes 6E1 Robbert Loyson
Anna Louise Klip
A - A
17:30 - 18:30 Meisjes 6E2 Robbert Loyson
Ruby Goessen
A - B
17:30 - 18:30 Meisjes 8E1 Jesper Brugman
Robbert Loyson
A - C
18:30 - 20:00 Jongens C1 Robbert Loyson A - AB
18:30 - 19:30 Jongens E8 Jesper Brugman A - C
18:30 - 20:00 Meisjes D3 Anna Louise Klip B - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C1 Noud Schaper B - CD
20:00 - 21:30 Meisjes A2 Robbert Loyson A - AB
20:30 - 22:00 Sevens Nicole Frissen A - CD
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
11:00 - 12:30 Heren Veteranen A Noud Schaper
Simon Swartjes
A

Sponsoren

Zoeken